Локомотив Пловдив победи с 2:1 Сливен като гост в приятелска среща, играна на стадион Хаджи Димитър под Сините камъни.

Черно-белите стигнаха до успеха две минути преди края, след като бяха по-добрият отбор през второто полувреме и само отличните намеси на вратаря Господинов им попречиха да вкарат второ попадение по-рано.

Първият гол в срещата отбелязаха играчите на тима от Източната Б група. В 17-ата минута Филипов напредна добре и с много красив удар от около 25 метра матира Ставрев за 1:0.

Само пет минути по-късно Локомотив изравни. Даксон да Силва центрира от корнер, а Мартин Кавдански бе най-съобразителен и от няколко метра се разписа за 1:1.

След почивката вратарят Господинов отчая с намесите си нападателите на Локо Пловдив, но в 88-ата минута и той капитулира пред атаките на гостите. Сержиньо центрира отляво, Йордан Тодоров засече и стреля успешно в мрежата за крайното 2:1 в полза на смърфовете.

Съставите на двата отбора и развитието на срещата по минути тук!