Любимец затвърди доброто си представяне през този сезон, побеждавайки като гост Сливен с минималното 1:0 в мач от 13-ия кръг на Източната "Б" група.

Момчетата на Стамен Белчев бяха по-добрият отбор през първата част и успяха да открият резултата в 32-ата минута чрез Николай Павлов, който засече центриране на Илиян Трифонов.

След почивката домакините тотално взеха инициативата, но така и не успяха да стигнат до гол. Ивайло Петров и Ивелин Костов създадоха доста положения, но ударите към вратата бяха рядкост.

Миндев и резервата Камбуров стреляха опасно, но вратарят Стойчев бе на мястото си. В 84-ата минута Любимец можеше да стигне и до втори гол, когато резервата Кирил Георгиев бе изведен сам срещу вратаря Караманов, но стражът на "воеводите" се намеси отлично и предотврати втори гол в своята врата.